0 BG BG

 
 

Hakkımda

Berkay


Kısaca Ben Kimim ?- Çok küçük yaşlardan beri teknolojiye ilgisi yüksek insanlardan biriyim aslında, Hobi, ilgi yada benzer şeyler diyebiliriz. Bu meraklarımın ilk başladığı adres okuduğum lise de Bilişim bölümünde başladı. Zaman geçti ve Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Programcığı'nı bitirdim. Zaman ile Anadolu üniversitesi M.İ.B ve Uluslararası ilişkiler bölümlerinden sırası ile mezun oldum. Tabi bu sektörün eğitim tarafı, Bu sektörde eğitim ve alaylı olmak ekstra bir tecrübe katmakta. Bu günde kadar sayısız projeler içerinde bulundum.(Kendime Ait olanları referanslarımda paylaştım) gerek resmi gerek özel sektör içerisinde yazılım ve donanım mimarisi projelerini yönettim.Hedeflerimi ve amaçlarımı teknolojik gelişmeler ile doğru orantılı tutmak, yeni teknolojiye adaptasyon sürecine katkıda bulundu. Bu sektörde iştirak olarak çıkardığım markalar olan BG Bilişim ve BG Marka İletişim kısa zamanda büyük bir kitle ile dijital çağdaki size sunduğum çözümler ile tanıştırdım.Kısaca Yazılımcı, bilişimci, teknoloji uzamnı ünvanları ile doğru çözümü doğru zamanda size aralamaktan mutluluk duydum, Duyuyorum.


Yetkinlikler

Tecrübe ve Uzmanlık alanlarım.

Web Tasarım

Beyaz bir not defterinde başladığım bu alanda. HTML5, CSS3, PHP, ASP.Net ile ilerleyerek Kreatif, UX ve UI tasarımlarda tecrübelerimi projere aktardım.

Yazılım

Masaüstü ve web projelerde nesne tabanlı; genel olarak MS SQL, MS Access veya Firebird veri tabanlarında C#, C++, Delphi dillerinde tamamen ihtiyaca yönelik yazılım projeleri oluşturdum.

Server & Sistem

Yılların verdiği deneyim ile Domain sistemi ve çalışma yapısı oluşturma. Web, Uygulama, dosya, veri tabanı vs gibi sunucuların kurulum ve yönetimi. Sanallaştırma teknolojileri sayesinde yedekli ve güvenli çalışma konusunda tecrübe edindiğim ve uzmansal anlamda destek verilen yapılar ile sizlere çeşitli seneryo ve testler ile hizmet vermekteyim.

Teknik Destek

Günlük hayatımızdaki teknolojik sorunlar,Arızalar yada olumsuzluklar konusunda destek vermekteyim. Son kullanıcı bilgisayar arızaları,Geniş ölçekli ağ ve network kurulum,sorun ve iyileştirmeleri konusunda tecrülerimle yardımcı olmaktayım.

Tasarım

Hayalleri Renkler ile Buluşturup Size tasarım olarak sunmaktayım. Farkındalık Hayaller ile başlar. Klasik Görüşlerden farklı kreatif tasarım mantığında size özel size özgün tasarımları üretmekteyim.

 Nasıl Yardımcı olabilirim ? İLETİŞİM
Sürükle Görüntüle Kapat Oynat
0%